Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Projektantská činnost

Inženýrská činnost v investiční výstavbě je souhrn činností, které jménem investora provádíme za účelem přípravy a realizace pozemních staveb.

Zajišťujeme kompletní organizaci výběrových řízení, kde zadavateli garantujeme jejich bezchybný průběh a provedení všech nutných úkonů k řádnému ukončení zadání.

 

 
Od počátku stavby až po kolaudaci budeme postupovat podle Vašich představ. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy konstrukcí bytových i nebytových prostor a pomůžeme Vám při výběru nejvhodnějšího prostorového řešení Vaší budoucí nemovitosti. Poradíme při volbě materiálu i při celkovém návrhu designu.  Nabízíme bezplatnou a nezávaznou konzultaci na místě stavby, vypracování položkové cenové nabídky, případně technické konzultace.